ENGLISH HOME

English Home, 2009 yılında 3 mağaza ile Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak girdiği ev tekstili perakende sektöründe, kısa sürede lider konuma geldi. 2012 yılında kurduğu %40 yabancı ortaklık ile büyümesine devam eden English Home Türkiye’deki 220'nin üzerinde mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurdışında Ukrayna, Bulgaristan, Fas, Azerbaycan, Arnavutluk, Kıbrıs ve İran’da da hizmetlerine devam ediyor.

Her dönem birbirinden zarif sezon trendlerini, kendi yorumuyla evlerinize taşıyan English Home, klasik İngiliz tarzının da ötesine geçerek, country detaylarla yaşam alanlarınıza huzurlu, rahat ve samimi bir hava getirmeyi amaçlıyor.

Yatak odanızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar hayallerinizdeki evi oluşturmanıza yardımcı tüm ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini beğeninize sunuyor.

English Home, vaktinizin tümünü geçirdiğiniz; çalıştığınız, dinlendiğiniz, sevdiklerinizle vakit geçirdiğiniz, uyuduğunuz ve hayaller kurduğunuz yaşam alanınızda huzurlu bir ortam yaratmayı amaçlıyor ve koleksiyonundaki her bir parçayı bunu düşünerek hazırlıyor.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleriyle odalarınıza her sezon canlılık ve tazelik vadeden English Home’un dizayn ekibi sizin için son trendleri takip ederken, eğitimli satış personelleri güler yüzüyle sizi mağazalarında bir müşteri gibi değil, bir misafir gibi ağırlıyor.

Eviniz için ilham veren fotoğraflar, kolay uygulanabilir dekorasyon ipuçları ve ayrıcalıklı kampanya bilgilendirmeleri için sosyal medyanın sizlerle paylaşımda en iyi yol olduğunu düşünen English Home’u Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: www.englishhome.com.tr