HABERLER

Turgut Aydın Holding, A101’deki Payını Yükseltti
Turgut Aydın Holding grup şirketi Aydın Perakendecilik, Yeni Mağazacılık A.Ş. (A101) şirketinde diğer ortaklara ait %21,836 oranına denk gelen hisseleri 25 Nisan 2014 tarihinde satın almıştır.
Bu işlemle birlikte Turgut Aydın Holding, A101’deki çoğunluk hissedar konumunu devam ettirmektedir.

Memorial Ankara Hastanesi Açıldı
Türk sağlık sektörüne yön veren, uluslararası arenada bilimsel ve tıbbi başarıları ile referans merkezi olan Memorial Sağlık Grubu Başkentte… Memorial Ankara Hastanesi; dünyada referans merkezi olarak öne çıkan bölümleri, alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, hasta odaklı hizmet anlayışı, Türkiye’deki en ileri tıp teknolojisine sahip tanı-tedavi üniteleri, modern mimarisi ve yepyeni bir sağlık anlayışı ile bölgenin sağlık üssü olarak hizmet veriyor.

English Home Bulgaristan’daki 4. Mağazasını Açtı
English Home Türkiye’deki 220'nin üzerinde mağazası ve online alışveriş seçeneği ile misafirlerine kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurtdışında da hizmetlerine Ukrayna, Bulgaristan, Fas, Azerbaycan, Arnavutluk, Kıbrıs ve Irak’ta devam ediyor. Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da bulunan mevcut 3 mağazasından sonra ülkenin en önemli turistik şehirlerinden biri olan Burgas’da ilk mağazasını açan English Home; hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleriyle odalarınıza her sezon canlılık ve tazelik getiriyor.

Eviniz için ilham veren fotoğraflar, kolay uygulanabilir dekorasyon ipuçları ve ayrıcalıklı kampanya bilgilendirmeleri için sosyal medyanın sizlerle paylaşımda en iyi yol olduğunu düşünen English Home’u Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Memorial Dicle Hastanesi Açıldı
Memorial Sağlık Grubu, dünya standartlarındaki sağlık hizmetini Diyarbakır’daki ikinci adresi olan Memorial Dicle Hastanesi ile de sunmaya başladı. Memorial Diyarbakır Hastanesi’nden sonra Memorial’in şehirdeki ikinci hastanesi olan Memorial Dicle Hastanesi; alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, modern tanı ve tedavi üniteleri, teknolojik donanımı, hasta konforuna uygun mimarisi ile yalnızca Diyarbakır’a değil, tüm bölgeye hizmet verecek şekilde tasarlandı.