SALOON BURGER

Turgut Aydın Holding, diğer iş kollarındaki faaliyetlerinde olduğu gibi üstün kalitede ürün ve hizmetleri hesaplı fiyatlarda sunma hedefini koruyarak iki yeni hızlı servis restoran zincir konseptininin temelini 2014 yılında atmıştır. 2015’te ilk Saloon Burger deneme restoranı, Ümraniye’de merkez ofisin yakınında açılmıştır, 2015 sonuna kadar 3 faal restoran hedeflenmektedir.

Dışarda yeme alışkanlığı ülkemizde hızla yayılırken ‘burger’ kültürü de çeşitlenerek kabul görmekte. Fakat hızlı servis temposu nedeniyle lezzetin geri planda kaldığı bir ortamda, bu açığı kapatmak amacıyla Saloon Burger ‘hızlı serviste benzersiz tat’ konseptiyle yola çıkıyor. Alışılmış, birbirine benzer, acele servis edilen hamburger menülerine zengin bir alternatif olmak amacı ile hem Batı Amerika’nın lezzet kodlarını koruyan burgerler hem de yerel aromalarla farklılaştırılan özel hamburgerler, en sağlıklı ve güvenilir malzemeler, helal sertifikalı etler kullanarak uygun fiyatlardan müşterileri sunuluyor.

Gerek PizzaLazza gerek Saloon Burger, Türkiye'de yaygın zincir restoranlar arasında en lezzetli menüleri sunma hedefiyle yola çıkmıştır.

Detaylı bilgi için: www.saloonburger.com.tr