SAĞLIĞIN ÖDÜLLÜ MARKASI MEMORIAL!

SAĞLIĞIN ÖDÜLLÜ MARKASI MEMORIAL!

Türkiye'de ve uluslararası alanda sağlık hizmetlerinde önemli bir yere sahip olan Memorial Sağlık Grubu; hizmet kalitesi, hasta memnuniyeti ve uluslararası alandaki konumunu pekiştiren çok sayıda itibarlı ödülle de adından söz ettiriyor.

Kadın Dostu Markalar Platformu Ödülleri

Memorial Sağlık Grubu, Mart 2022’de hayata geçirdiği, hayatı tek başına omuzlayan kadınlarımızı istihdam ederek iş yaşamına kazandıran ve toplumsal farkındalık oluşturan Kadınlar Omuz Omuza Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesiyle, “Kadın Dostu Markalar 2023 Farkındalık Ödülü’nün sahibi oldu. Toplumsal cinsiyet eşitliği, kadın hakları, kadın gücünün desteklenmesi, kadın dostu uygulamalar ve projeler ortaya koyan markaların ödüllendirildiği törende “Kadın İstihdamı ve İşte Fırsat Eşitliği” kategorisinde farkındalık ödülüne layık görülen Memorial, ‘Kadın dostu’ şirketler arasında %67’ye ulaşan kadın istihdamı oranıyla öncü konumda bulunuyor.

Marketing Türkiye – The One Awards

Marketing Türkiye ve Akademetre tarafından düzenlenen, jürisi halk olan, marka ve itibar değeri çalışmalarına yatırım yapan en prestijli şirketlerin ödüllendirildiği The One Awards, yıllık performans ölçümü ve genel bir değerlendirme ile pek çok kategoride “Marka ve İtibar” değerini en çok artıran kurumlara ulaşıyor. Memorial Sağlık Grubu 2015, 2019 ve 2022 yıllarında düzenlenen yarışmanın sağlık kategorisinde “Yılın En İtibarlı Markası” unvanını taşıyor.

Marketing Türkiye – Brandverse Awards

Sosyal medyadaki en başarılı marka ve projeleri yıllardır objektif bir şekilde ödüllendiren, birbirinden iddialı reklam ve iletişim çalışmalarına 360 derece bakış açısı sunan Brandverse Awards Turkey, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliği ile gerçekleştiriliyor. Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülünü 2018, 2019, 2020, 2022 yıllarında kazanarak sosyal medyanın 4’üncü kez ‘en iyisi’ unvanını elinde bulunduruyor.

Happy Place to Work – Türkiye’nin En Mutlu İşyeri

Memorial Sağlık Grubu, Happy Place to Work tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri” araştırmasında 2021 ve 2022 yıllarında 2 kez en yüksek puanı alarak zincir hastane sektöründe “Türkiye’nin En Mutlu İşyeri” seçildi. 7500 kişilik dev kadrosu ile yıllardır sağlık sektöründe öncü konumunda olan Memorial Sağlık Grubu’nun bu başarısının arkasında, çalışanlarının işlerini büyük bir özveri ile yapması, kendilerini mutlu ve güvende hissetmesi bulunuyor.

TUHİD Altın Pusula – Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi

Memorial Sağlık Grubu ve Organ Nakli Bilinçlendirme ve Geliştirme Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen “Hayat Ver” Projesi, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin her yıl düzenlediği ve pek çok markanın iletişim projeleriyle aday olduğu Altın Pusula Ödülleri’nde “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi” seçildi. Hayat Ver sergisi, yıl boyunca ülkemizin çeşitli yerlerinde sergilenerek organ bağışı farkındalığı konusunda bilinç oluşturmayı amaçlıyor.

CX Awards Turkey

Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’nin en başarılı markalarının yarıştığı ilk ve tek “Müşteri Deneyimi” ödülü olan CX AWARDS Turkey 2020’de iki önemli ödülün sahibi oldu. Türkiye’de daima ilklerin öncüsü olan Memorial, “Krizde Müşteri Deneyimi Yönetimi” kategorisinde “Büyük Düşünce” ödülü ile “Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde “Övgüye Değer” proje ödülüne layık görüldü.